A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Alida - Aladyn


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/04/2018

2018-04-08T08:00:00

Teksti & Orkestrimi:

StineKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Aladyn" kënduar nga Alida.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alida i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...