A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aldi Loci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Aldi Loci është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 26 Shkurt 2013, Aldi Loci publikon videoklipin "Cun Me Pare". Më datë 24 Korrik 2018, Aldi Loci & Batalioni B13 publikojnë videoklipin "Montalcino Italia". Muzika e këngës u punua nga Albert Sula. Më datë 8 Korrik 2019, Aldi Loci publikon videoklipin "Malli Me Ka Marr"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Emrah Xhixho

Miri Kamzes

Arap Jashari

Hysen Trubareva

Egzoni Vogel

Altin Tirona

Edison Fazlija

Marseli

Ilir Tironsi

Fatmir Sula


Tags: Aldi Loci

Krijo Një Kartolinë