A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Albo 06 është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 13 Janar 2017, Albo 06 publikon videoklipin "Jeta N'mahall"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Don M1no

Labb.1

Kino

B-Master

Art

Fida

MMG Babloki

Dora

King Link

Black-Eagle


Tags: Albo 06

Krijo Një Kartolinë