A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albion Rexhaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  60
  • Vendlindja:
  • Zvicer 
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Albion Rexhaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. I talentuar, simpatik dhe shumë i dashur nga bashkëmoshatarët e tij. Ky është Albion Rexhaj, këngëtari qe po i bën për vete shumë fëmijë brenda dhe jashtë Kosovës. Albioni është në gjendje që në çdo kohë t’i këndojë me saktësi këngët e tij, por edhe hitet e ndryshme që i dëgjon e pëlqen. Zbulojeni dhe njihuni me këtë talent. Më datë 22 Korrik 2013, Albion Rexhaj publikon videoklipin "Djali Nga Diaspora". Më datë 24 Prill 2014, Albion Rexhaj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Art Hajredini

Erion Ajro

Arlind Lamaxhema

Agon Goqi

Vendi Gashi

Loni Haklaj

Abdyl Morina

Dario Zela

Ismet Bogujevci

Hidaver Osmani


Tags: Albion Rexhaj, Albion Rexha

Krijo Një Kartolinë