A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albina Jahjaga

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Albina Jahjaga është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Qershor 2007, Albina Jahjaga merr pjesë në Polifest 2007 me këngën "Lutem Per Ty". Më datë 20 Qershor 2013, Albina Jahjaga publikon videoklipin "Pse Gabove". Në Janar 2015, Albina Jahjaga merr pjesë në Prizreni Music Fest 2015 me këngën "Loqka Dades". Në Prill 2014, Albina Jahjaga merr pjesë në Celësi Muzikor 8 me këngën "Dy Gabime". Më datë 3 Nëntor 2017, Albina Jahjaga publikon videoklipin "Nana Jem". Më datë 15 Dhjetor 2017, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Hanumshahe Morina

Anila Qoku

Elida Bardhi

Elmaze Jashari

Drita Jetishi - Sahiti

Tereza Pecani

Bardha Dernogllava

Mimoza Nelaj

Violeta Demaj

Nesa Omaj


Tags: Albina Jahjaga, Albina Jajaga

Krijo Një Kartolinë