A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  24
  • Vendlindja:
  • Kavajë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Albi Lushi është një shkrimtar. Lindi në qytetin e Kavajës ku kreu shkollën fillore dhe gjimnazin Aleksandër Moisiu. Studimet e larta i kreu në fakultetin ekonomik në degën Ekonomia dhe e drejta. Studimet Master i kreu në Universitetin e Tiranës,Fakulteti i Drejtësisë,dega Eu Business Law. Trajnime dhe programe studimi brenda dhe jashtë vendit. Albi Lushi është vlerësuar me çertifikata Mirënjohje nga disa prej Klubeve Letrare në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni.Mund të përmend...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

» Dërgo Një Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Kreshnik Ibrahimi

Gentinikqi

Besnik Jaha

Gajur Pajaziti

Dionis Xhafa

Kasam Shaqirvela

Matt K

Orhan Dauti

Ragip Ramaj

Endri Nazarko


Tags: Albi Lushi

Albi Lushi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë