A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Tropoje 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Albboy është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete Arber Kacoli dhe ben pjese ne grupin e famshem "Banda Botuesi". Eshte i martuar....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Banda Butuesi

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Zero

Blazer

Bohemi

Krimineli

G Bani

Rameka

AK

Mali G

Eagleye (Kiameti)

Mody


Tags: Albboy, Alb-Boy

Krijo Një Kartolinë