A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albanian Outlawz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  12
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Albanian Outlawz është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Anëtarët: Adhurim Alidema, Rabit Hysenaj Vendlindja: Big Albania Shtëpia diskografike: Kollaps Music Vendi aktual: Switzerland Më datë 2 Janar 2014, Albanian Outlawz publikojnë videoklipin "Keep It' Real". Më datë 29 Maj 2015, Albanian Outlawz publikojnë videoklipin "Kry Pa Tru". Më datë 28 Gusht 2015, Albanian Outlawz publikojnë videoklipin "Faktet". Në vitin 2015, Albanian Outlawz publikojnë albumin "Prej Errsires N'drit & Prej D...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Alidema

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Prej Errsires N'drit & Prej Drites N'errsir 2 (2015)

Prej Errsires N'drit & Prej Drites N'errsir 1 (2015)


» Dërgo Një Këngë »

Keep It' Real
Degradim Per Dekada
Marijana
Interesi
Still Hated
Kill 4 You
No Drama
Fole
Dashni Që Dhem
Faktet


Artistë Të Ngjashëm:

Nc.P

Klani Shqiptar

Hija E Jetes

Abstract

ETB 57

Eki-Nox

Misterioz

Alboholics

Felon Records

E'7


Tags: Albanian Outlawz, Albanianoutlawz, Alidema, Raprabit

Krijo Një Kartolinë