A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Alban Shehu - A Ma Ban Hallall


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/01/2019

2019-01-09T18:00:09


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Ma Ban Hallall" kënduar nga Alban Shehu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alban Shehu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Bashkim Spahiu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Si mujte kete zemer tii me shkatruuu
si mujte kete shpirt ti me lenduuu
as sdite ma miree mu per mem vraa ma kurr ne jete ti mos mem pa

Mua gjith jeeeten ti ma ndryshove, ndjena te miaa krejt ti mi hargjove. Knaqu moj zemer nga un je e liree, edhe pse vuuj nuk e kam veshtir

Ref: A ma ban hallal moj shpirt un qe tkam mundu, per dashurin ton te rrejshme qe e kem vazhduu. Nje dite mire e nje dite keq jeta na ka shku, per tradhtin qe ma ban mund kurr sekisha besuu

Dhe nese pendohesh kurr ma mos kerkoo, dora ime doren tande ma zdo ta shtrengoj, takimet e tona kan mbaru per jetee. Dashuria jone ska qene e vertete.

Prej sodit moj shpirt une jam pendu, e un dot provoj ty met harru. Dhe nese mkerkon ne adres te vjeter dot jete dikush tjeteer.

Ref 2x: A ma ban hallal moj shpirt un qe tkam mundu, per dashurin ton te rrejshme qe e kem vazhduu. Nje dite mire e nje dite keq jeta na ka shku, per tradhtin qe ma ban mund kurr sekisha besuuMë Shumë...