A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Alban Shehu - Aman Me Mu Mos Luj


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/04/2016

2016-04-30T10:09:37


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Aman Me Mu Mos Luj" kënduar nga Alban Shehu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alban Shehu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...