A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Alban Shehu - Njezet E Pese Gersheta


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/02/2015

2015-02-05T14:09:23


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Njezet E Pese Gersheta" kënduar nga Alban Shehu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alban Shehu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Eranda Libohova. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

O njezet e pese gersheta
Ti numerova pa fjeta x2

Ti smi numerove dot
More djalo borzilok x2

Ref...
Moj lajle moj lule
E sa e bukur qe me je x4

O ti numerova kur flije
Buze kuqe karajfile x2

Ti smi numerove dot
More djalo borzilok x2

Ref...
Moj lajle moj lule
E sa e bukur qe me je x4

...1 2 3 4 5 6 7 8 9 10...
...11 12 13 14 15 16 17...
...18 19 20 21 22 23 24 25 te keqen

Ref...
Moj lajle moj lule
E sa e bukur qe me je x4Më Shumë...