A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alban Chela

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Alban Chela është një dj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Alban Cela eshte nje Dj & Producent i ri ne moshe i cili krijon dhe luan muziken EDM (Electro Dance Music). Ai synon te sjelli ne Shqiperi nje rryme muzikore te ndryshme nga ajo cka degjojm cdo dite. Per pak koh ka arritur te nxjerri dy kenge "The First One" dhe "Supernova" por dhe shum projekte te tjera presin te dalin nga Artisti Alban Cela....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Elio Deejay

Desti Musta

Dj Iljano

N.D.T

Leon

Jointinjo

Glaugus Furtuna

Tidra

Denis Kraja

Paniku


Tags: Alban Cela, Alban Chela

Krijo Një Kartolinë