A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ajola Xoxa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  33
BIOGRAFIA: Ajola Xoxa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore qytetare. Dasma e ministrit Erjon Veliaj dhe juristes Ajola Xoxa bëri bujë në media. Mirëpo, jo më kot thonë se çudia më e madhe zgjat tre ditë dhe dasma duket sikur u harrua. Por për Ajolën ajo do të mbetet dita më e rëndësishme e jetës së saj. Nusja e bukur, e cila u komplimentua për thjeshtësinë dhe rrezatimin në të bardha, shfaqet përrallore e fotografuar nga Edvina Meta. Fotografja ka postuar në profilin e saj në Instagram fotot ekskluzive t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lidije Pasoma

Rina Ajeti

Miranda Kullani

Fabjana Hoxha Oxa

Miranda Kondakçi

Vlora Dugolli

Gresa Hoxha

Dorina

Arjeta Krasniqi

Ajlin Petrela


Tags: Ajola Xoxa

Krijo Një Kartolinë