A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aida Cara

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Aida Cara është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2005, Aida Cara publikon albumin "Nje Jete Do Jetosh" Më datë 12 Prill 2008, Aida Cara publikon videoklipin "E Imja Dashuri". Më datë 15 Prill 2008, Aida Cara publikon videoklipin "Qaje Beqarinë". Më datë 2 Qershor 2008, Aida Cara publikon videoklipin "Zemer E Mallkuar". Në vitin 2008, Aida Cara publikon albumin "Lozonjarja" Më datë 24 Maj 2012, Aida Cara publikon videoklipin "Shoqnia". Më datë 11 Maj 2013, Aida Cara pu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Tereza Pecani

Nesa Omaj

Elida Bardhi

Antigona Hoxha

Hanumshahe Morina

Drita Jetishi - Sahiti

Bardha Dernogllava

Mimoza Nelaj

Albina Jahjaga

Violeta Demaj


Tags: Aida Cara

Krijo Një Kartolinë