A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Agron Llakaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Agron Llakaj është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ardian Qokaj

Elis Nova

Naim Hoti

Glenis Dume

Gent Pjetri

Fred Delaj

Mirush Kabashi

Zaim Hasrama

Arjan Toci

Endrit Shani


Tags: Agron Llakaj, Portokalli, Humor, Parodi

Krijo Një Kartolinë