A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Agron Ahmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Agron Ahmeti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Agron Ahmeti Eshte Nje Kengetar Mjaft I Talentuar Qe Vjen Nga Qyteti I Bukur I Ferizajit Qe Ka Prirje Muzikore Te Mrekullueshme Kultivon Muziken Argetuese, Vajtuese Dhe Tallava Ne Ferizaj Agron Ahmeti Njifet Me Emrin "YLLI I TALLAVAS". Në vitin 2011, Agron Ahmeti & Shqipe Krivenjeva publikojnë albumin "Erdhen Keret". Në vitin 2013, Agron Ahmeti publikon albumin "Dil Te Kroni Couco"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Dil Te Kroni Couco (2013)

Erdhen Keret (2011)

Hajde Luje Vallen


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Endrit Duraku

Meti Maloku

Armend Shabani

Liberian Selimi

Merytoni

Valon Rama

Hysni Zeqiri

Rascom

Toni

Dr.Nushi


Tags: Agron Ahmeti

Krijo Një Kartolinë