A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Agresioni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
BIOGRAFIA: Agresioni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Agresioni është pseudonimi artistik i reperit te njohur shqiptarë, Malsor Sadiku. Agresioni shfaqi pasion ndaj repit qene moshen 14 vjeqarë. Dhe ne vitin 1999 ai u largua nga qyteti i familjesë u vendos në Houston (SHBA) ku vazhdon te jetojë edhe sot. Qe në moshen shum te re, Agresioni filloi te shkruaje teskte dhe te deshmoj talentin e tij te zhanrit rap, Me flow -at te pashkruar si reper shqiptarë. vendosi qe menyra me e mir per ta depertuarë d...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Punet E Rruges Vol 2 (2012)

Real Nga Natyra (2011)

Punet E Rruges (2009)


» Dërgo Një Këngë »

E Kisha Lan Repin
I Rralli


Artistë Të Ngjashëm:

Indigoman

Ogi

Sacrifice

Miril

Jon Shala

Master-L

Ever-B

Monny

Wirusi

Caspo


Tags: Agresioni, Malsor Sadiku

Krijo Një Kartolinë