A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nesa Omaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Nesa Omaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Gusht 2014, Agnesa Omaj merr pjesë në Zambaku i Prizrenit 2014 me këngën "Tatuazh". Më datë 22 Korrik 2016, Nesa Omaj publikon videoklipin "Boni Nones Temena". Më datë 21 Tetor 2017, Nesa Omaj publikon videoklipin "Mirupafshim". Për orkestrimin u kujdes Artan Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Më datë 29 Tetor 2017, Nesa Omaj publikon videoklipin "Lotët E Mija". Për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Hanumshahe Morina

Anila Qoku

Marjana Hila

Antigona Bajrami

Tereza Pecani

Adriana Asllani

Amanda Sertolli

Bardha Dernogllava

Arjeta Sejdiu

Violeta Demaj


Tags: Nesa Omaj, Agnesa Omaj

Krijo Një Kartolinë