A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  108
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 71 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Agim Doçi është një shkrimtar dhe autor këngësh shumë i njohur. AUTOBIOGRAFI: U linda nga nëna ime kolonjare me emrin Shqiponja, dhe sipas gjasave me babë miriditasin Mëhill Doçi, rreth mëngjezit të datës 9 maj 1948. Pra prindër ish-partizanë, ish-anëtarë të PPSH-së. Mbasi kreva arsimimin tem në Shkodër deri në gjimnaz (me rezultate të shkëlqyera në mësime dhe me 2 nota të thyera në sjellje), u regjistrova në Universitetin Shtetror Tiranë në Fakultetin e Inxhinierisë Dega Elektrike në të cilin Diplomën e mbr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Asdreni

Pashko Vasa

Fatos Arapi

Mitrush Kuteli

Bardhyl Londo

Odhise K. Grillo

Faik Konica

Pjetër Bogdani

Petro Marko

Xhevahir Spahiu


Tags: Agim Doçi, Agim Doci

Krijo Një Kartolinë