A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Shpirti Dhe E Bukura

Vetëm e bukura
e lodhë ndjenjën njerëzore
në kohën e dëshiruar...
çdo tjetër formë
e shijuar në jetë...
është një vepër e pambaruar.

- poezi nga Adrian Llanaj


- Poezia u dërgua nga Futuro3000 -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2