A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adelina Jashari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Mitrovice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Adelina Jashari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Adelina Jashari ka lindur ne veri te Mitrovices. gjithashtu vie nga ky vend dhe tani ka ndrruar vendbanim ajo jeton ne Prishtine eshte e martuar me nje musliman me fe dhe shkon ne shkollen fetare. Deri me tash ka nje album me 8 kenge Ilahi live, ku ato kenge i ka inqizuar ne xhamijen e llapit ne Prishtine. Ajo po ashtu ka nje vella, nje moter dhe jetojne me prinderit ne Prishtine. Kete mision e ka marrur qysh ne moshen e femijirise ne moshen 14...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Aida Ramadani

Nita Bahtiri

Fatlume Popovci

Feime Salihu

Fiorela Sahiti

Adea Pula

Blertina Shabani

Vjosa Selmani

Edita Sopjani

Nazmije Selimi


Tags: Adelina Jashari, Ilahi

Krijo Një Kartolinë