A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adea Pula

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  108
  • Vendlindja:
  • Gjakove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Adea Pula është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Ajo duket mjaft e re por njëkohësisht e bukur dhe me linja trupore të përsosura. Ka te mbaruar Shkollen e mesme te muzikes 'Prenk Jakova' në Prishtinë per Solo kendim, Kanto dhe Piano. Aktualisht studion ne Fakultetin Juridik. Adea filloi karrierën e saj si këngëtare për fëmijë, duke argëtuar gjeneratat e reja për vite me radhë. Shkollën fillore dhe të mesme I kreu në Prishtinë ku edhe ishte pjesë e programeve të ndryshme shkollore që mbaheshin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ester Hoxha

Pamela Kovaçi

Adelina Jashari

Adelina Spahija

Sala Jashari

Blertina Shabani

Nita Bahtiri

Albana Berisha

Feime Salihu

Fiorela Sahiti


Tags: Adea Pula

Krijo Një Kartolinë