A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: 9TY1 është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Reperi 9TY1, emri i vërtetë i të cilit është Nikë Gjergjaj është pjesë e labelit “Running Rebels”, të GRMV. Më datë 7 Shtator 2018, 9TY1 & Doksi publikojnë videoklipin "Rockstar". Kënga është punuar në muzikë dhe tekst nga vetë artistët....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gabu

Antwa

Bess (Familia Ideale)

Dora

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

I Panjohuri

Diti-G


Tags: 9Ty1, Nikë Gjergjaj

Krijo Një Kartolinë