A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

99nci është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Banda Butuesi

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Rron KRZ

F-Boogie

Saggi

Fajt

Legjenda

Oran G

B-Bami

Bigg V

Bidaki

O.D (Overdose)


Tags: 99nci, 99-Nci, Albert Prengzi

Krijo Një Kartolinë