A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: 4x4 është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Rok grupi “4X4” ka sjellë versionin e tyre të hitit të vjetër, “Të shtrirë mbi kanape”, të kënduar nga “Gjurmët”. Kënga është pjesë e albumit “Albanika”, ndërsa përpunimin dhe orkestrimin e kanë bërë anëtarët e grupit. Grupi “4X4” është themeluar në vitin 2015 dhe bën muzikë të zhanrit ‘hard rock’. Përbëhet nga Flamur Prapashtica (kitarë), Gëzim Muriqi (bas), Labinot Zogiani (bateri) dhe Ardian Behrami (vokal). Më datë 3 Korrik 2017, 4x4 publi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Ardian Behrami

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Permit Of Stay

Grupi Na

Red Dog

Bystander

Grupi Simbol

Sunrise

Akullthyesit

Germs

Troja

Pinkmetal


Tags: 4x4

Krijo Një Kartolinë