A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: 3NDY është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 28 Maj 2018, 3NDY publikon videoklipin "Marak"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Keli 2

Zgjim Baraliu

Kevi

Net 11

Rolly

T4k

Roni

Mario Beats

Fredi

Albert Pestisha


Tags: 3Ndy, Endrit Hanko

Krijo Një Kartolinë