A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
3Glantin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: 3Glantin është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 1 Tetor 2018, Sammy publikon videoklipin "Pam Pam", në bashkëpunim me 3Glantin....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Izo

Dora

MMG Babloki

Art

Lavda

Albo 06

Fida

King Link

Don M1no

Bess (Familia Ideale)


Tags: 3Glantin, Igli Doksani

Krijo Një Kartolinë