A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
3 Treshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: 3 Treshi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Jeton ne Prishtine. Jetmiri tani ne fund te vitit 2015 ka lansuar dy kenge me nikename apo me nofken 3Treshi. Eshte kengetar dhe kompozitor kengesh ne kompanin Urban Entertainment. Ne fillim te karrieres se ti qe nga viti 2010 ka punuar me producentin Andin Randobrava pas tij ka punuat me Reperin nga grupi TBA Barooti dhe qe nga viti 2012 ai eshte pjese e kompanis muzikore Urban Entertainment me kompozitor Chipsi dhe eshte nen menagjimin e vllaut...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arbër Kurtaj

Buta

Ex Wolf

Krijel Flexy

I2rejt

Narly

Kauzza

Mistiku

Kia

Blake


Tags: 3 Treshi, 3treshi, Jetmir, Jetmir Gashi

Krijo Një Kartolinë