A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: 2kings është një grup artistësh. Jan Rap Group te cilet jan fomuar ne vitin 2009 ne Fushë kosovë. Antarët janë ILIR DEMAJ dhe LORIK MJEKU. Ky grup ka bërë duete me këngtarin dhe producentin e njohur Dr.Nushi dhe me këngtarin nga Maqedonia Jussi. Ata kane bërë boom në vitin 2010 me këngën "Për ty jetoj" ft. Jussi dhe "Magnetik" ft. Dr.Nushi. Në Korrik 2011, 2kings marrin pjesë në Kosova Fest 2011 me këngën "Sun Gjen". Më datë 29 Korrik 2012, 2kings publikojnë videoklipin "E...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Wan Gangsta

P.E.Z

Crunkboys

Down Town

Magma

Armial

Pozitiv Records


Tags: 2kings

Krijo Një Kartolinë