A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: 0092 është një grup artistësh. Në Maj 2007, 0092 marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Hey Lady"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Raiders

P.E.Z

Crunkboys

Merimanga

Bloody Gangstaz Family

Armial

Pozitiv Records


Tags: 0092, Grupi 0092

Krijo Një Kartolinë