A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.al

Ndodh sot

ne teksteshqip.al

(Story)

Besar Likaj

mbush sot

32 vjeç

Fitore Gjonbalaj

mbush sot

36 vjeç

Kolë Oroshi

feston nesër

ditëlindjen

Marin TnT

mbush nesër

21 vjeç

Tahir Kolgjini

përkujtohet nesër

në 30 vjetorin e vdekjes

Tal

mbush nesër

29 vjeç

Shkumbin Tafilaj

mbush nesër

35 vjeç

📈 Më Të Klikuarit e Javës

Flori siç është I njohur për publikun, emri i plotë i të cilit është Florian Mumajesi ka lindur në Tiranë dhe njihet si njëri ndër kompozitorët dhe kë...
Këngëtarja Rina Balaj është pjesë e OnRecords, dhe të gjithë e njohin si Rina. Në vitin 2015, Rina Balaj merr pjesë në X Factor Albania 4. Më da...
Kreshnik Fazliu i cili ka prejardhjen nga DRENICA, i njohur me pseudonimin Mc Kresha eshte me prejardhje nga qyteti i veriut të Kosovës, Mitrovica. ...
Doruntina Shala, TAYNA (emri skenik) eshte nje kengetare/repiste nga qyteti i Prizrenit por jeton ne Prishtine. Ajo eshte cilesuar si nje nder kengeta...
AUTOBIOGRAFI: Unë jam Filloreta Raçi dhe po prezantohem për të vetmen arsye se jam akoma një artiste që nuk ka mundësi që të dëgjohet zëri ashtu si d...
Dhurata Murturi e njohur per publikun si Dhurata Dora lindi ne Nurenberg te Gjermanise ku ka jetuar se bashku me familjen. Shkollen fillore e ka perfu...
Buta eshte njeri prej talenteve me premtues te repit kosovar.Njihet gjithashtu per aftesin e repit freestyle. Jeton ne Ferizaj dhe emri i vertetë ësht...
Në vitin 2011, Krusita Stafa shpallet fituese në Gjeniu I Vogel 4. Në Tetor 2018, Krusita Stafa merr pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "Akull"....
Emri i vertetë Rigels Rajku, por njihet nga te gjithe si Noizy. Ka nenshkruar konkrate me kompanine e famshme "Universal Music" dhe tashmë Noizy është...
Këngëtarja Orhidea Latifi është pjesë e OnRecords dhe të gjithë e njohin si Kida. Ajo jeton në Prishtinë me prindërit e saj. Më datë 11 Janar 2014,...

🔝 TopSpot 100

» Renditja e Plotë »

📊 Votimi i Javës

Kënga Më E Mirë
Votimi i Javës: 10-16 Dhjetor 2018  

(52%, 78 vota)
(17%, 25 vota)
(13%, 19 vota)
(9%, 13 vota)
(7%, 11 vota)
(3%, 5 vota)

Numri i Votave: 151

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  altiniem55

Më shumë votime »


🔜 Videoklipe Së Shpejti ⌛

“Nana”

Mozzik

2018-12-16T00:00:00

“Guns & Roses”

Helly Luv Feat. Ardian Bujupi

2018-12-18T18:00:00

“‘That’S Mine”

G4Shi & Ledri Vula

2018-12-20T18:00:00

“Qika”

Baby G

2018-12-31T24:00:00

“Si Hije”

Granit Ahmeti

së shpejti...

“Ha Sha Po Thu”

K-Albo Feat. Agon Amiga

së shpejti...

“Bakllava”

Butrint Imeri & Gjiko

së shpejti...

“Adami Me Even”

Stine Feat. Strongz

së shpejti...

“Dashnia E Motres”

Shqipe Krivenjeva

së shpejti...

“Ani Nasht”

Berat Ibrahimi

së shpejti...

» Më shumë video »

🆕 Të Rejat E Fundit

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018